Balog Zoltán könyvbemutató a Magdában

A BIROK Szabó Magda Tagintézménye könyvbemutatóra hívta Balog Zoltánt a budapesti Németajkú Református Egyházközség lelkipásztorát. Nagytiszteletű Úr legújabb könyvét, a Nem csak kenyérrel… – Beszédek, imádságok, írások a koronavírus idején fogja bemutatni egy beszélgetés keretében. A rendezvényhez társszervezőként gyülekezetünk is csatlakozott; szeretettel hívjuk és várjuk az alkalomra a Kedves Testvéreket és minden érdeklődőt!

A könyvbemutató helye: Szabód Magda Általános Iskola nagyterme

Időpontja: 2020. november 3. 16:30

Az esemény Facebook oldala: https://tinyurl.hu/Qt7o/

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

%d blogger ezt szereti: